PŘÍBĚH ZIRBEN

“Když na princezny prší zirben, nepotřebují deštník!”
J.V.

Jmenuji se Hanka a jsem velkou obdivovatelkou přírody, přírodních materiálů a přírodních produktů.

Jsem taky mámou tří úžasných dětí. Štěstí mé rodiny, její bezpečí a spokojenost je mým každodenním úkolem. Úkolem těžkým, ale pro mě naplňujícím.

Na počátku stála má práce pro rakouskou firmu Admonter, která mě přivedla k úžasným účinkům borovice Zirbe, u nás také známou jako borovice Limba. Tehdy jsem hledala způsob, jak pomoci svému prvorozenému synovi, který trpěl alergií, měl problémy s usínáním a často se v noci budil. Mým cílem bylo pomoci mu k nerušenému, hlubokému a tolik prospěšnému spánku. Rozhodnutí vyrobit synovi postel z borovice Zirbe bylo správné, troufnu si říct, že zásadní pro naše životy.

Celá rodina jsme si vůni Zirbe oblíbili a začali jsme objevovat její zázračné účinky. Pomáhala nám ke zklidnění po náročném dnu, ke kvalitnímu odpočinku, ale také k potlačení laryngitid a alergických reakcí. A když se nám zázračné účinky borovice Zirbe osvědčili při uspávání i naší nejmladší dcery, byla jsem tak nadšená, že jsme se rozhodla, podělit se o to kouzlo i s vámi. 

A tak vznikl můj první projekt Zirben.cz, díky kterému jsem měla možnost objevovat stále více schopností této jedinečné dřeviny z vrcholků Tyrolských Alp. A díky spolupráci s předním rakouským výrobcem Tiroler-Zirben Kissen jsem se stala jejich exklusivním a zároveň prvním prodejcem produktů borovice Zirbe na českém trhu. Postupně jsem vám začala nabízet polštáře mnoha velikostí a rozmanité produkty z borovice Zirbe.

K mé velké radosti se vám výrobky Zirbe líbily. A právě to byl pro mě velký impulz, který mě přiměl přemýšlet ještě dál za hranice běžných polštářů. Velkou inspirací na této cestě pro mě bylo především 9 let strávených doma s mými třemi dětmi. Pochopila jsem, že maminky, které se denně starají o své děti, si skutečně zaslouží praktické pomocníky, kteří jim ulehčí každodenní péči. Pochopila jsem také potřeby miminek, které vždy nejsou stejné, ale jedno mají společné – potřebu bezpečí a lásky. A tak se v mé hlavě začal rodit plán na výbavičku pro maminku a miminko. Nejen díky mým zkušenostem, ale také díky podpoře odbornic se zrodil projekt KOJKOJ se svými vlastními stránkami.

A OPĚT JSEM BYLA ŠŤASTNÁ, ŽE SE UVEDENÍ NOVÉ KOLEKCE SHLEDALO S ÚSPĚCHEM 😊

V poslední době ve mně ale roste potřeba představit naše blahodárné výrobky širšímu publiku. Rozhodla jsem se vytvořit ucelené kolekce a možnosti produktů na zakázku pro muže, teenagery, seniory i handicapované. Stránky KOJKOJ bych ale chtěla ponechat do budoucna jako bezpečné místo výhradně pro maminky a jejich děti, pro období křehké a zároveň tak plné síly a odvahy. Nejen výrobky KOJKOJ ale také samotné logo se zrodilo právě za tímto účelem a věřím, že je tak i vnímáno 😊

Stránky ZIRBEN bych chtěla, aby se staly novým přístavem nejen pro opravdové muže, kteří se nebojí být sami sebou, vnímat svou energii a říct svůj názor, ale také by se měly stát oporou pro seniory, kteří si bezesporu zaslouží mít po svém boku skutečné pomocníky a parťákem do nepohody pro teenagery. Právě u mladých lidí se často zapomíná, že i oni ve svých každodenních životech zažívají nelehké situace a musejí překonávat překážky. Proto jsem přesvědčena, že díky produktům s blahodárnými účinky borovice Zirbe, mají možnost teenageři získat bezpečné místo pro odpočinek a prostor k nabírání nové energie z přírody.

A to vše dokážou výrobky ZIRBEN díky svým jedinečným tvarům, materiálů a nezaměnitelné vůni zajistit.

PŘEJI VÁM KRÁSNÉ A POHODVÉ DNY S PRODUKTY ZIRBEN.

ZŮSTAŇTE S NÁMI V KONTAKTU
Buďte součástí #ZIRBEN.CZ